Review Territory

Opis forum


#1 2007-08-26 13:39:44

Dj Adżyk

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 22
Punktów :   

Micro Machines

Klasyk nad klasykami!
Czochracz nad czochraczami!
Ta gra nie ma sobie równych nawet teraz!

MICRO MACHINES!

Pamiętam kiedy pierwszy raz odpalilem to na pegazie

Micro Machines to klasyczna gra wyścigowa w ładnej oprawie graficznej (jak na tamte czasy) bowiem MM powstało w 1994 roku.
Do wyboru mamy kilka albo kilkanaście pojazdów (sam nie wiem ile bo nie liczyłem). Są takie jak: Helikopter, Motorówka, Samochód, Samochód wyścigowy, Super samochód, Terenówka, Bandit i jeszcze pare będzie, ponieważ każdy pojazd ma swój ulepszony odpowiednik. Ścigać będziemy się nie na torze wyścigowym w jakimś odległym kraju (czy coś takiego) tylko np. na...stole bilardowym, kuchni, stole itd. a to dlatego, że nasze wszytkie pojazdy są wielkości rysoraków. Dostępnych jest kilka trybów z czego główne to: Tryb dla jednej osoby (gdzie możemy ścigać się z czasem lub z komputerem) i tryb dla 2 osób (Gdzie możemy troche poniszczyć naszego kolege ). Gra przyciąga grywalnością nawet teraz (akutalnie gram właśnie w to). Należy zauważyć że gra wyszła wtedy na wszytskie platformy!

Polecam każdemu kto nie ma komputera pierwszej klasy (tak jak ja ) i chce sobie przypomnieć stare dobre czasy...(niezły rym)
Plusy
+ GRYWALNOŚĆ
+ GRYWALNOŚĆ
+ GRYWALNOŚĆ
+ dużo pojazdów
+ tryb dla 2 osób
+ GRYWALNOŚĆ!!!

Minusy
brak


Ocena: 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz chart afgański hodowla Sarbinowo wczasy